Job: PRACOWNIK PRODUKCJI

Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja Ostaszewo k/Torunia
Opis stanowiska

Wymagania:

– zdolności manualne

– gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

– umiejętność pracy w zespole

 

Zadania:

– obsługa pras i innych urządzeń produkcyjnych

– ocena wizualna produkowanych detali

– pakowanie wyprodukowanych detali

 

Oferujemy:

-umowę o pracę na pełen etat

-dofinansowanie dojazdów

-benefity oraz dodatki w postaci karty sportowej, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

-świadczenie świąteczne i urlopowe

 

Informujemy, że CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazywanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do Sohbi Craft Poland Sp.zo.o. na potrzeby niezbędne do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Aplikuj