Kariera

Liczy się
zespół

Pracujemy zespołowo w myśl zasady: „jeśli możesz cokolwiek zrobić, by zyskał na tym cały zespół, to nie możesz tego zaniechać”. Cechuje nas otwartość na zmianę i kreatywność, której mogą nam pozazdrościć autorzy podręczników o twórczości! Stawiamy na dobro firmy, szczerość oraz zasady fair play. Tajemnicą naszego sukcesu jest współodpowiedzialność za to, co robimy. Uświadamianie sobie nawzajem celu podejmowanego wysiłku oraz okazywane wsparcie podnosi jakość naszej pracy i wzmacnia więzi.

Czerpiemy
ze skarbca

Kultura naszej organizacji to twórczy mix polskich i japońskich systemów zarządzania oraz filozofii życia. Jako członkowie tego mieszanego zespołu czerpiemy z tradycji Dalekiego Wschodu 6S + 2S, 5WHY, JIT, a zasad KAIZEN używamy na co dzień. Przyświeca nam konfucjańska zasada: „Doskonalenie siebie to źródło wszelkiego postępu i rozwoju moralnego”. Rozwój harmonii serca (shin), techniki (gi) i ciała (tai) ułatwia nam godzić życie zawodowe z dążeniem do realizacji własnych celów. Pozytywne myślenie, wrażliwość na doskonalenie w połączeniu z innowacyjną techniką i wiedzą, którą zdobywamy, pomaga realizować nasze założenia.

Otwieramy się
na nowe

Stawiamy na osobowość. Szukamy ludzi otwartych na rzeczy nowe, lubiących dynamiczną, pełną wyzwań pracę, w której nie ma miejsca na nudę. Najważniejsze, że chcesz. Brak doświadczenia nas nie odstrasza. Tylko pokaż, na co Cię stać. Jeśli jesteś pasjonatem kultury japońskiej – świetnie – będziesz mógł uzupełnić swoją wiedzę i podzielić się zdobytymi informacjami z innymi. Jeśli do kultury Dalekiego Wschodu podchodzisz z rezerwą – zobaczysz, zmienisz podejście i staniesz się prawdziwym amatorem sushi!

Dzielimy się wiedzą

Stawiający pierwsze kroki w świecie Sohbi nie pozostaje sam. Dobrze wiemy, że każdy kiedyś był „nowy”. Jeśli do nas dołączysz, oprowadzimy Cię po całej fabryce. Nie tylko zobaczysz, jak wygląda praca zespołowa, poznasz wszystkich, z którymi będziesz współpracować. Miłej atmosferze w pracy służy również przestrzeń biurowa typu open space. Umożliwia nam bezpośrednie kontakty bez szukania się w odosobnionych gabinetach. Ty też będziesz mógł pytać, radzić się, Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Zyskasz wsparcie kolegów, a zdobyta wiedza i doświadczenie w środowisku międzynarodowym – dobrze wiesz – jest nieoceniona.

Małymi krokami do przodu

Każdy pracownik rozpoczyna swoją przygodę z SOHBI od gruntownego szkolenia, na którym poznaje zasady pracy w SOHBI: od BHP poprzez strukturę organizacyjną firmy, schemat decyzyjny, kulturę firmy, jej wartości, sposób reagowania w nietypowych sytuacjach, aż po lekcję podstawowych zwrotów po japońsku.

Poszukujemy

Radzimy sobie bardzo dobrze, z Tobą może być jeszcze lepiej. Zobacz, czy któraś z ofert Cię interesuje. Przeczytaj uważnie i podejmij decyzję. Aplikujesz?!

Aktualnie brak ofert pracy.

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy, a chcesz dołączyć do grona pracowników Sohbi? Zrób pierwszy krok, wypełnij kwestionariusz. Dzięki temu poznamy Ciebie bliżej.

Kwestionariusz osobowy on-line

Icons made by Flat Icons from www.flaticon.com