Najwyższa jakość dostarczanych przez nas produktów i usług to

nasz priorytet !

Najwyższa jakość

Doświadczenie zdobyte przez grupę Sohbi w produkcji i montażu komponentów dla gigantów rynku urządzeń elektronicznych oraz branży motoryzacyjnej, pozwala nam dostarczać produkty na najwyższym poziomie jakościowym. Wieloetapowy proces kontroli jakości przeprowadzany w SCPL pozwala szybko wykrywać i eliminować potencjalne sytuacje wpływające na zgodność wyrobu.

Wydajność produkcji

Najnowsze technologie produkcyjne i skuteczne planowanie pozwalają nam maksymalizować możliwości produkcyjne SCPL. Zaawansowana automatyzacja linii produkcyjnych w połączeniu z doświadczeniem naszych inżynierów pomaga nam w systematycznym zwiększaniu potencjału produkcyjnego fabryki. Ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych umożliwia nam pełne zaspokajanie zamówień naszych klientów

Troska o środowisko

SCPL ma na uwadze wpływ procesów produkcyjnych na środowisko naturalne. Dzięki pełnej identyfikacji wszystkich aspektów środowiskowych związanych z produkcją w naszej fabryce, mamy możliwość minimalizacji ich wpływu na środowisko. Celnie wyznaczona i skutecznie monitorowana polityka środowiskowa firmy jest potwierdzona uzyskaniem certyfikacji na zgodność z normą ISO 14001:2015.

Innowacyjna inżynieria

Innowacyjne pomysły wdrażane w procesach produkcyjnych SCPL wyznaczają nowe standardy inżynierii produkcji. Nasza firma niezmiennie interesuje się innowacjami oraz metodami rozwiązywania konkretnych problemów z użyciem nowych technologii. To właśnie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych sprawiamy, że nasze produkty i usługi stają się jeszcze lepsze.

Redukcja kosztów produkcji

Nieustanne dążenie do uszczuplenia kosztów wytwarzania skutkuje atrakcyjną ceną produktów i usług oferowanych przez naszą firmę. Dzięki zastosowaniu technik zarządzania z grupy 'lean management' nasze przedsiębiorstwo skutecznie wykrywa i eliminuje nadmiarowe 'muda', czyli czynności, które nie wytwarzają wartości dodanej. Dzięki temu redukujemy koszty wytwarzania, co bezpośrednio przekłada się na lepsze ceny oferowanych przez nas produktów.

Produkcja Masek

Firma Sohbi Craft Poland jest tłocznią z kilkunastoletnim doświadczeniem, głównie w branży samochodowej. W momencie wybuchu pandemii zamiast poddać się kryzysowi, który dotknął świat i również nas, postanowiliśmy zrobić krok do przodu i zdecydowaliśmy się zainwestować. Rozpoczęliśmy prace nad uruchomieniem produkcji masek, nie zwykłych, ale półmasek filtrujących w klasie FFP2, dających wysoką ochronę użytkownikowi. Jako nasz główny cel obraliśmy misję ochrony nas i naszych rodzin, jednocześnie dzieląc się naszymi osiągnięciami z innymi. Bazując na normach europejskich, wypracowaliśmy nasz własny, z polskich materiałów, unikalny produkt z bardzo wysokim poziomem ochrony a przy okazji małym oporem oddychania.