Grupa Sohbi

Siedziba główna
Osaka

Dążenie do perfekcji produkcji super precyzyjnych części tłoczonych jest punktem wyjściowym dla Sohbi Kohgei.

Wraz z postępem systemu globalnej produkcji, uważamy, że rolą japońskiego Sohbi Kohgei jest badanie i projektowanie najbardziej zaawansowanych technologii oraz nieustanne przekazywanie ich naszym zagranicznym fabrykom. Utrzymujemy bliską współpracę z klientami i przez cały etap ustanawiania procesów produkcyjnych dążymy do „renesansu” branży tłoczenia detali.

Czytaj dalej

Thai Sohbi Kohgei Co.,Ltd.

Nieustannie dążymy do tego aby stać się numerem jeden przemysłu.

Aby osiągnąć ten cel zawsze dokładamy wszelkich starań, począwszy od stosowania zaawansowanych technologii, po dbałość o utrzymanie wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu od 1989 roku udało nam się zostać najbardziej zaufanym na świecie producentem części tłoczonych i wytwórcą matryc. Nieustanny rozwój pracowników, świadomość, że produkt oraz pracownicy stanowią najwyższą jakość i starania w celu podnoszenia poziomu Systemu Zarządzania Jakością ISO, są najbardziej znaczącymi przyczynami naszego sukcesu.

Czytaj dalej

Sohbi Craft Changshu Co.,Ltd.

Staramy się być atrakcyjną dla klienta fabryką produkcyjną.

W celu rozwoju projektowania matryc korzystamy z najbardziej zaawansowanego oprogramowania do projektowania, super precyzyjnych wycinarek drutowych i centrów maszynowych. Zaawansowane urządzenia pomiarowe, roboty spawające i inne najnowsze wyposażenie służy nam do zaopatrywania naszych klientów w wyroby najwyższej jakości. Gwarantujemy także stałą, wysoką jakość montażu, realizowaną poprzez wykwalifikowanych pracowników. Na każdym polu dążymy do perfekcji nie uznając kompromisów.

Czytaj dalej

Press Craft Thailand Co.,Ltd.

Nasza fabryka wykazuje się kreatywnością oraz inwencją w dziedzinach tłoczenia i malowania detali.

Stanowimy grupę wykwalifikowanych inżynierów, która odpowiada na wymagania klientów pewną jakością oraz niezwłocznym działaniem. Nasze różnorodne produkty tworzymy przy użyciu pras o tonażu od 35 do 1000 ton, a także urządzeń do malowania proszkowego-elektrostatycznego. Nieustannie podejmujemy kolejne wyzwania, aby usatysfakcjonować naszych odbiorców.

Czytaj dalej

Sohbi Kohgei
Phils.,Inc.

Nowoczesne technologie oraz kreatywność w celu uzyskania satysfakcji klienta.

Od założenia filipińskiego oddziału Sohbi Kohgei, zawsze najbardziej cenimy satysfakcję ostatecznego użytkownika. Wierzymy, że pełną satysfakcję klienta możemy zdobyć tylko przez osiąganie coraz wyższego poziomu technologicznego oraz zaangażowanie w innowacje i nieustanny rozwój.

Czytaj dalej

Press Craft
Suzhou Co.,Ltd.

Dostarczamy klientom poczucie satysfakcji dzięki młodej sile, kreatywności oraz inwencji.

Piąta fabryka grupy Sohbi Kohgei działa w skupiających obecnie uwagę całego świata Chinach w miejscowości Suzhou. Wychodząc naprzeciw rosnącym z dnia na dzień oczekiwaniom klientów, wkładamy duży wysiłek, aby za pomocą koherentnego procesu produkcyjnego, podnosić ogólną jakość w kategoriach: ceny, technologii, produkcji, dostaw oraz środowiska.

Czytaj dalej