Nowości

Spotkanie z Prezesem PSSE

W dniu 14 stycznia 2022 , Dyrektor p. Keiichiro Asano spotkał się online z Prezesem Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej p. Przemysławem Sztanderą. Rozmowa miała na celu omówienie planów i wizji rozwojowych zarówno SCPL jak i Strefy Ekonomicznej. Poszukiwanie „wspólnego mianownika” i płaszczyzn do współpracy przy realizacji przedstawianych strategii i działań okazało się dla obu stron bardzo ciekawym i rokującym na ścisłą współpracę tematem. Główne wyzwania to działania dotyczące bezpośrednio ekspansji biznesu SCPL na nowe branże, inwestycji w B&R w zakresie innowacji technicznych oraz podjęcia akcji związanych w szeroko pojętą ochroną środowiska.

Pozostajemy w kontakcie ze Strefą i bardzo cieszymy się na szeroko zakrojoną współpracę.

Koncert “Nie ma jak u mamy”

26 maja, na Hali widowiskowo-sportowej w Toruniu, na ulicy Bema, odbył się koncert z okazji dnia mamy. Organizatorzy zakupili od nas maseczki, każda osoba wchodząca na obiekt ( ok. 600 osób ) dostała do ręki naszą maseczkę i miała ją na sobie podczas koncertu.

Tutaj link do artykułu o tym wydarzeniu + galeria zdjęć z widownią w naszych maseczkach

Wizyta Ambasadora Japonii w naszej Firmie

17 grudnia tego roku mieliśmy przyjemność gościć Ambasadora Japonii w Polsce, Pana Miyajima Akio, w naszej Firmie. Grafik wizyty był bardzo napięty, ale udało nam się przedstawić Panu Ambasadorowi nasz zakład i opowiedzieć o naszej działalności – także tej nowej – maseczkowej.

Następnie Pan Ambasador w towarzystwie zarządu Sohbi Craft Poland udał się do Mogilna, a dokładnie do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Strzelnie, gdzie nasza Firma podarowała 1 000 sztuk maseczek ochronnych własnej produkcji wychowankom Ośrodka.

Poniżej kilka zdjęć z wyżej opisanych wydarzeń.