Staże i Praktyki

Drodzy Uczniowie, Studenci, Absolwenci,

Chcielibyście zdobyć doświadczenie, nabyć wiedzę i kwalifikacje, odkryć nieznane aspekty pracy w wybranym przez siebie zawodzie lub przekonać się osobiście jak wygląda praca w fabryce, takiej jak nasza?

Zainteresowanym możemy zaoferować praktyki/staże w następujących działach:

Dział Dla kogo
Techniczny Uczniowie, studenci i absolwenci szkół lub kierunków technicznych, politechnik; oferujemy naukę teorii i praktyki związaną z zagadnieniami zawodu projektanta narzędziowego, materiałoznawcy, ślusarza narzędziowego, operatora obrabiarek skrawających.
IT Uczniowie, studenci i absolwenci szkół lub kierunków informatycznych, technicznych, uczelni wyższych; oferujemy naukę praktyczną wraz z zapewnieniem teoretycznego wsparcia ze strony naszych specjalistów w wybranych zagadnieniach związanych z technologiami informatycznymi.
Logistyczny Uczniowie, studenci i absolwenci szkół lub kierunków związanych z logistyką, transportem, obsługą magazynów oraz związanych z tymi tematami uczelni wyższych, oferujemy naukę praktyki i wsparcie teoretyczne dla magazynierów, logistyków, specjalistów związanych z branżą.
Inżynierii Produkcji Uczniowie, studenci i absolwenci szkół lub kierunków związanych z technologią/ inżynierią procesów, budową i obsługą maszyn, innowacjami technicznymi, związanych z tymi tematami uczelni wyższych, oferujemy naukę praktyczną i wsparcie teoretyczne dla osób zainteresowanych i związanych naukowo lub zawodowo tematyką.
Utrzymania Ruchu Uczniowie, studenci i absolwenci szkół lub kierunków związanych z elektryką, automatyką, mechaniką oferujemy naukę praktyczną i wsparcie teoretyczne dla osób zainteresowanych i związanych naukowo lub zawodowo tematyką.
Administracji Uczniowie, studenci i absolwenci szkół lub kierunków ekonomicznych, handlowych, administracyjnych, uczelni wyższych; oferujemy naukę praktyczną wraz z zapewnieniem teoretycznego wsparcia ze strony naszych specjalistów w wybranych zagadnieniach związanych z zawodami takimi jak np.: handlowiec, pracownik księgowości.

Drogi Kandydacie! Wiedz dodatkowo, że poza oczywistymi korzyściami wynikającymi ze zdobycia umiejętności i kwalifikacji po odbytym stażu / praktyce, otwierasz sobie drogę do dołączenia w przyszłości do grona naszych pracowników. W SCPL stawiamy na ludzi kreatywnych, dynamicznych, zafascynowanych swoim zawodem i chcących rozwijać się zawodowo. Być może to Ciebie będziemy chcieli w przyszłości widzieć jako członka naszej załogi!

Dlaczego warto u nas odbyć Praktyki i Staże? W Sohbi gwarantujemy:

  • bezpieczny i dobrze wyposażony warsztat
  • opiekę i wsparcie doświadczonych opiekunów
  • możliwość dostosowania godzin praktyk w zależności od sytuacji
  • przyjazne i miłe miejsce pracy

Możliwość umówienia wizyty w celu poznania warsztatu i Parku maszynowego.

Dołącz do naszego zespołu, czekamy na Twój ładunek pozytywnej energii!

Kontakt

Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię oferty a pomimo to chciałabyś spróbować odbyć praktykę czy staż w SCPL lub masz dodatkowe pytania, nie wahaj się i skontaktuj się z nami:

Małgorzata Laszenko
Manager ds. Administracji i Rozwoju Zasobów Ludzkich i RP
Telefon: 56 649 56 00, 693 950 463
Email: praca@sohbi.pl


Kamila Wroniecka
Młodszy Specjalista ds. Administracji i Rozwoju Zasobów Ludzkich
Telefon: 56 649 56 00, 570 079 685
Email: praca@sohbi.pl