Job: Inżynier Zaawansowanych Systemów Jakości / Koordynator PFMEA

Stanowisko:

Inżynier Zaawansowanych Systemów Jakości / Koordynator PFMEA

Lokalizacja Ostaszewo k/Torunia
Opis stanowiska

Wymagania:

– minimum 3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,

– znajomość podstawowych narzędzi jakościowych, takich jak FMEA, APQP, PPAP, MSA, SPC, 8D etc.,

– biegła znajomość specyfikacji technicznej IATF 16949 i powiązanych norm,

– praktyczna znajomość technik/metodologii analizy ryzyka procesu produkcyjnego,

– komunikatywna znajomość języka angielskiego,

– dobra organizacja pracy,

– umiejętność komunikowania się z pracownikami wszystkich szczebli organizacji – od operatora po menedżera,

– znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym naciskiem na Excela.

Zadania:

– opracowywanie, weryfikacja i modyfikacje PFMEA procesu tłoczenia (obróbki plastycznej) za pomocą pras oraz innych procesów, które organizacja będzie wdrażała w przyszłości,

– moderacja i koordynacja prac interdyscyplinarnego zespołu ds. FMEA,

– gwarantowanie, że analiza FMEA jest wykonywana zgodnie z zasadami sztuki,

– zapewnienie efektywnej komunikacji i optymalnego poziomu współpracy pomiędzy działami zaangażowanymi w proces analizy ryzyka,

– weryfikacja adekwatności dokumentacji opracowywanej na podstawie wniosków z FMEA,

– kontakt z klientami organizacji – również w języku angielskim – w celu ustalania kluczowych funkcjonalności wyrobów projektowanych przez klientów,

– nadzór nad procesem wdrożenia działań korygujących i prewencyjnych, wynikających z analizy ryzyka,

– uczestnictwo w auditach zewnętrznych klientów i jednostki certyfikującej,

– weryfikacja analiz ryzyka procesów przedstawianych przez zewnętrznych dostawców organizacji,

– organizacja wewnętrznych szkoleń z zakresu FMEA dla pracowników różnego szczebla,

– ciągłe doskonalenie procesu analizy ryzyka.

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie

– praca w firmie o ugruntowanej pozycji i międzynarodowym zasięgu,

– udział w rozwoju ciekawych projektów w branży motoryzacyjnej,

– kompleksowe wprowadzenie do pracy,

– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– ubezpieczenie grupowe i pakiety medyczne współfinansowane przez pracodawcę.