Deutsch English Polski
 • Najwyższa jakość dostarczanych przez nas produktów i usług to nasz priorytet

  Doświadczenie zdobyte przez grupę Sohbi w produkcji i montażu komponentów dla gigantów rynku urządzeń elektronicznych oraz branży motoryzacyjnej, pozwala nam dostarczać produkty na najwyższym poziomie jakościowym. Wieloetapowy proces kontroli jakości przeprowadzany w SCPL pozwala szybko wykrywać i eliminować potencjalnie sytuacje wpływające na zgodność wyrobu.

 • Najnowsze technologie produkcyjne i skuteczne planowanie pozwalają nam maksymalizować możliwości produkcyjne SCPL

  Zaawansowana automatyzacja linii produkcyjnych w połączeniu z doświadczeniem naszych inżynierów pomaga nam w systematycznym zwiększaniu potencjału produkcyjnego fabryki. Ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych umożliwia nam pełne zaposkojanie zamówień naszych klientów.

 • SCPL ma na uwadze wpływ procesów produkcyjnych na środowisko naturalne.

  Dzięki pełnej identyfikacji wszystkich aspektów środowiskowych związanych z produkcją w naszej fabryce, mamy możliwość minimalizacji ich wpływu na środowisko. Celnie wyznaczona i skutecznie monitorowana polityka środowiskowa firmy jest potwierdzona uzyskaniem certyfikacji na zgodność z normą ISO 14001:2004.

 • Innowacyjne pomysły wdrażane w procesach produkcyjnych SCPL wyznaczają nowe standardy inżynierii produkcji.

  Nasza firma niezmiernie interesuje się innowacjami oraz metodami rozwiązywania konkretnych problemów z użyciem nowych technologii. To właśnie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych sprawiamy, że nasze produkty i usługi stają się jeszcze lepsze.

 • Nieustanne dążenie do uszczuplenia kosztów wytwarzania skutkuje atrakcyjną ceną produktów i usług oferowanych przez naszą firmę.

  Dzięki zastosowaniu technik zarządzania z grupy "lean management" nasze przedsiębiorstwo skutecznie wykrywa i eliminuje nadmiarowe "muda" czyli czynności, które nie wytwarzają wartości dodanej. Dzięki temu redukujemy koszty wytwarzania, co bezpośrednio przekłada się lepsze ceny oferowanych przez nas produktów.

Zaufany partner budowy maszyn

► Zobacz prezentację
Leeyih