Najwyższa jakość dostarczanych przez nas produktów i usług to

nasz priorytet !

Najwyższa jakość

Doświadczenie zdobyte przez grupę Sohbi w produkcji i montażu komponentów dla gigantów rynku urządzeń elektronicznych oraz branży motoryzacyjnej, pozwala nam dostarczać produkty na najwyższym poziomie jakościowym. Wieloetapowy proces kontroli jakości przeprowadzany w SCPL pozwala szybko wykrywać i eliminować potencjalne sytuacje wpływające na zgodność wyrobu.

Wydajność produkcji

Najnowsze technologie produkcyjne i skuteczne planowanie pozwalają nam maksymalizować możliwości produkcyjne SCPL. Zaawansowana automatyzacja linii produkcyjnych w połączeniu z doświadczeniem naszych inżynierów pomaga nam w systematycznym zwiększaniu potencjału produkcyjnego fabryki. Ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych umożliwia nam pełne zaspokajanie zamówień naszych klientów

Troska o środowisko

SCPL ma na uwadze wpływ procesów produkcyjnych na środowisko naturalne. Dzięki pełnej identyfikacji wszystkich aspektów środowiskowych związanych z produkcją w naszej fabryce, mamy możliwość minimalizacji ich wpływu na środowisko. Celnie wyznaczona i skutecznie monitorowana polityka środowiskowa firmy jest potwierdzona uzyskaniem certyfikacji na zgodność z normą ISO 14001:2015.

Innowacyjna inżynieria

Innowacyjne pomysły wdrażane w procesach produkcyjnych SCPL wyznaczają nowe standardy inżynierii produkcji. Nasza firma niezmiennie interesuje się innowacjami oraz metodami rozwiązywania konkretnych problemów z użyciem nowych technologii. To właśnie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych sprawiamy, że nasze produkty i usługi stają się jeszcze lepsze.

Redukcja kosztów produkcji

Nieustanne dążenie do uszczuplenia kosztów wytwarzania skutkuje atrakcyjną ceną produktów i usług oferowanych przez naszą firmę. Dzięki zastosowaniu technik zarządzania z grupy 'lean management' nasze przedsiębiorstwo skutecznie wykrywa i eliminuje nadmiarowe 'muda', czyli czynności, które nie wytwarzają wartości dodanej. Dzięki temu redukujemy koszty wytwarzania, co bezpośrednio przekłada się na lepsze ceny oferowanych przez nas produktów.