Job: MŁODSZY MAGAZYNIER

Stanowisko:

MŁODSZY MAGAZYNIER

Lokalizacja Ostaszewo k. Torunia
Opis stanowiska

Wymagania:

– uprawnienia na wózki widłowe UDT – wymagane

– samodzielność i dobra organizacja pracy

– gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

Zadania:

– kompletacja i pakowanie wysyłek

– wydawanie materiałów i przyjmowanie dostaw – praca na wózku widłowym

– kontrola stanów magazynowych

– generowanie dokumentów magazynowych

Oferujemy:

-umowę o pracę na pełen etat

-dofinansowanie dojazdów

-benefity oraz dodatki w postaci karty sportowej, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

-świadczenie świąteczne i urlopowe

– przyjazną atmosferę pracy i spotkania integracyjne

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, których zaprosimy na kolejny etap rekrutacji.

Informujemy, że CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Sohbi Craft Poland Sp. z o.o.  dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).